Witaj serdecznie w portalu informacyjnego Skawina24.com! W przypadku problemów - skontaktuj się z nami.

Przeczytano: 1147 | Kategoria: Wydarzenia

Data dodania: , 19 kwi 2020, 19:48

Dragon przekazał gminie środki do dezynfekcji

Dragon przekazał gminie środki do dezynfekcji

17 kwietnia firma Dragon Poland przekazała Gminie Skawina pełną paletę środków do dezynfekcji rąk i powierzchni Draseptan - łącznie 108 sztuk kanistrów 5L. Gmina Skawina rozdysponuje darowiznę do najbardziej potrzebujących instytucji w gminie m.in. policji, Ochotniczych Staży Pożarnych czy oświaty.

W dobie stanu epidemiologicznego istnieje ogromny deficyt związany z dostępnością środków do dezynfekcji. Dostosowując się do bieżącej firma Dragon przy zachowaniu wszystkich środków ostrożności, całe swoje wysiłki skumulowała właśnie na wdrożeniu nowych produktów przeznaczonych do dezynfekcji. W asortymencie firmy pojawiły się: środki do dezynfekcji powierzchni, środki do dezynfekcji rąk oraz preparaty uniwersalne.

Produkty Draseptan zabijają wirusy, nie wymagają spłukiwania i są przeznaczone do powszechnego stosowania zarówno do użytku domowego jak i profesjonalnego m.in. w szpitalach, obszarze spożywczym, przemysłowym i instytucjonalnym. Produkty Draseptan posiadają pozwolenia na obrót produktami biobójczymi wydane przez Urząd Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych.

Firma Dragon Poland jest producentem chemii budowlanej, motoryzacyjnej i gospodarczej, która działa od 1972 roku. Specjalnością marki Dragon są kleje i rozcieńczalniki, jednak asortyment firmy jest bardzo szeroki i zawiera kilka tysięcy pozycji. Dragon to w 100 proc. polski kapitał, który od prawie 50 lat rozwija i wdraża nowe rozwiązania technologiczne.

Źródło: Dragon, fot. UMiG

Brak galerii zdjęć

Zdjęcia (0)

Dodaj komentarz:

Komentarzy (0)

Pola oznaczone * są obowiązkowe

Strona Skawina24.com wykorzystuje pliki cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Polub Nas!Najpopularniejsze