Sobota, Kwiecień 19, 2014
   
Tekst

wyszukaj w portalu

Reklama

Skawina na XVII Targach Książki w Krakowie

W dniach 24-27 października po raz kolejny obie skawińskie biblioteki miały możliwość zaprezentować swoją działalność, a także dorobek wydawniczy UMiG na Targach Książki w Krakowie.

biblioteki na targach

Tak, jak poprzednio było to możliwe dzięki współpracy z Polskim Związkiem Bibliotek, pod którego szyldem Skawinę można było odnaleźć na stanowisku B81. Targi Książki przyciągnęły, jak co roku, rzesze zwiedzających, księgarzy, bibliotekarzy, wydawców, wreszcie miłośników dobrej lektury.

- Z satysfakcją możemy powiedzieć, że i nasze stanowisko było tłumnie odwiedzane przez bibliotekarzy, literatów, pracowników naukowych uczelni krakowskich, przyszłych adeptów zawodu bibliotekarskiego oraz mieszkańców, i miłośników naszej gminy, którym wręczaliśmy nowy folder wydany z okazji otwarcia Dworu Dzieduszyckich w Radziszowie – opowiada Krystyna Droździewicz, dyrektor Biblioteki Pedagogicznej.

Dla Biblioteki Pedagogicznej była to również okazja do prezentowania autorskiego tomiku „Magicznych bajek na dziecięce smutki”, który wydano w ubiegłym roku wraz z UMiG i CWR w ramach akcji „Skawińskie Dni Profilaktyki”, pod hasłem „Bądź bliżej dziecka, uchronisz je od uzależnień”. Stanowiła ona element Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, oraz Gminnego Programu Przeciwdziałania Narkomanii. Miejska Biblioteka Publiczna reklamowała zaś „Przygody dzielnego Sokoła ze Skawiny” i działalność MultiCentrum.

Komentarze  

 
+3 #1 uczestnik targów 2013-10-31 19:39
Te targi były 17. a nie 16. Panie redaktorze, proszę trochę się postarać.
Zacytuj
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

banner stachyra v2

Partnerzy

Centrum Kultury i Sportu w Skawinie gazeta skawinska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

jakość powietrza

katalog firm


Reklama

informator miejski