Witaj serdecznie w portalu informacyjnego Skawina24.com! W przypadku problemów - skontaktuj się z nami.

ad skawina24 1000x200

Przeczytano: 2555 | Kategoria: Kultura

Data dodania: , 9 lis 2014, 18:42

Trzecia Strona Medalu... pierwsza!

Trzecia Strona Medalu... pierwsza!

Pełna sala widzów, kabarety z różnych zakątków Polski, improwizowane zabawy z publicznością, jury i nagrody - niczego nie zabrakło na I Ogólnopolskim Przeglądzie Kabaretowym "Żarówka" w Skawinie. Wydarzenie odbyło się 4 listopada w Kinie "Piast".

Zwycięzcą Przeglądu okazał się kabaret Trzecia Strona Medalu. Na drugim stopniu podium stanęły razem Kabaret Pod Napięciem oraz Kabaret Fifa-Rafa. Na trzeciej lokacie uplasował się kabaret Companeros. Wyniki są efektem werdyktu jury w składzie: Andrzej Majczak, Alan Pakosz, Janusz Bysina oraz Ewelina Leśniak. Publiczność bowiem miała swoje zdanie i pierwsze miejsce przyznała kabaretowi Pod Napięciem. Wszyscy występujący w konkursie otrzymali nagrody pieniężne i dypomy. Zwycięzcy otrzymali ponadto statuetki.

Oprócz kabaretów, które wzięły udział w Przeglądzie na scenie zaprezentowały się również Comedy MenShow oraz grupa AD HOC ze swoimi Małopolskimi Improwizacjami Scenicznymi. Imprezę poprowadzili Michał Ociepa, Michał Próchniewicz oraz Michał Leśniak. Wydarzenie zorgnizowało Centrum Kultury i Sportu oraz Kabaret Niepoprawnych Optymistów.

inf. i fot. CKiS Skawina / Jarosław Karasiński

kab 3

kab 1

kab 2

Brak galerii zdjęć

Zdjęcia (0)

Dodaj komentarz:

Komentarzy (0)

Pola oznaczone * są obowiązkowe

Strona Skawina24.com wykorzystuje pliki cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Polub Nas!Najpopularniejsze

perprocure 02-2